261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 499 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Přídavné podlahové topidlo do infrasauny

Přídavné podlahové topidlo do infrasauny

Přídavné topidlo do infrasauny
Příkon 200 W
Časovač - 1 hod

Datum: 14.10.2015 15:43 Odpovědi: 16

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Zbyněk Datum:16.1.2024 17:27

Rozměry

Dobrý den, nikde jsem neviděl uvedené rozměry topidla
Autor:Shop Marimex.cz Datum:17.1.2024 10:40

Re: Rozměry

Dobrý den, je to uvedeno v detailu produktu u parametrů.  

Šířka
75 cm
Výška
cm
Hloubka
35 cm
Autor:Zdeněk Datum:6.12.2023 20:04

Splnilo očekávání

Topidlo funguje dobře a jeho výkon je nejen dostačující, ale akorát. Nohy nepálí a nejsou zmrzlé jak bez něj. Za mě by to mělo být součástí každé sauny, požitek je najednou úplně jinde. Připojil jsem ho přímo k topidlu na lýtka a vyřadil originální časovač. Jako elektrikář si myslím, že ta necelá 1ampéra nic nepřetíží. 😎
Autor:Shop Marimex.cz Datum:7.12.2023 13:07

Re: Splnilo očekávání

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu.

Autor:Jiří Kašpar Datum:5.12.2020 11:48

Podlahové topidlo

Dobrý den,Před samotnou montáží jsem zapojil topidlo,abych vyzkoušel jeho funkčnost.Zjistil jsem ale,že topné těleso je podle mého názoru vloženo do rámu obráceně,protože hřeje směrem dolů.Spodní část je tedy vyhřátá a vrchní vůbec nehřeje.Předpoklídám,že i podle vyobrazení topidla vloženého do sauny,je dřevěný rošt na vrchní straně,ne naspodu.Na spodní straně topidla neudržím ruku,na vrchní straně se vůbec,ale vůbec neohřeji.Lze toto reklamovat?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:7.12.2020 15:38

Re: Podlahové topidlo

Dobrý den, ano tuto závadu můžete reklamovat. Zřejmě ve výrobě došlo k otočení topidla. Děkujeme.

Autor:Petr Datum:20.12.2016 11:36

Odolnost přídavného panelu

Nevadí topnému tělesu odkapávající pot? Je možné na něj položit třeba ručník? Děkuji
Autor:Jiří Haken Datum:21.12.2016 11:29

Re: Odolnost přídavného panelu

Dobrý den, pot topidlu nevadí. Z hygienického důvodu je však lepší položit na topidlo ručník, který kapající pot zachytí.
Autor:Petr Černohorský Datum:19.12.2016 21:03

Přídavné podlahové topidlo

Dobrý den,
hodí se to do každé sauny zaukopené u Marimex?
Autor:Jiří Haken Datum:20.12.2016 09:34

Re: Přídavné podlahové topidlo

Dobrý den, podlahové topidlo lze umístit do libovolné sauny Marimex, do které bude rozměrově pasovat.
Autor:Marie Bocková Datum:22.10.2016 18:36

Podlahové topidlo

Dobrý den, dokoupila jsem si u Vás tento druh podlahového topidla, avšak ve srovnání s topidly v sauně mám pocit, že velmi slabě hřeje a nezahřeje mi nohy. Nejsem si jista, jestli to tak má být a nebo jde o závadu topidla. Děkuji za odpověď.
Autor:Jiří Laburda Datum:26.10.2016 14:38

Re: Podlahové topidlo

Dobrý den, o závadu se nejedná. Topidlo je konstruované tak, aby hřálo méně a jeho používání v infrasauně bylo příjemné, i když se na topidlo položí holé nohy.
Autor:Jiří Bureš Datum:23.2.2016 13:14

Karbonové topidlo

Prosím prodáváte též vzlášt to karbonové topidlo,myslím šíři,délky tedy waty víc než 2OOW př. 4OO?8OO?1OOOW nebo kde by se to mohlo koupit děkuji.J.B.
Autor:Jiří Laburda Datum:23.2.2016 14:00

Re: Karbonové topidlo

Dobrý den,  topidlo s jiným příkonem naše firma nenabízí. V prodeji je pouze 200W verze.
Autor:JS Datum:19.2.2016 17:16

Napojeni do rozvodné skříně

Zdravím vás. Nenabízíte i variantu, která se nazapojuje do zásuvky, ale zapojila by se jako ostatní topidla do rozvodné skříňky sauny? Případně lze takto připojit tuto?
Autor:Jiří Laburda Datum:19.2.2016 19:30

Re: Napojeni do rozvodné skříně

Dobrý den, tuto variantu podlahového topidla nenabízíme, protože řídící jednotky nejsou připravené na napojení dalšího topidla.  Proto je v nabídce pouze nezávislé  podlahové topidlo.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení